Zarząd

Banner

Zarząd WPwGA

Julian Gaborek

Prezes

j.gaborek@poloniaoberoesterreich.com

Tel.: +43 (0) 650/9045133

Sonia Pałka-Habaj

za-ca Prezesa

Mag. Katarzyna Nobis

Sekretarz

k.nobis@poloniaoberoesterreich.com

Tel.: +43 (0) 676/3461239

mag. paulina artmüller

Mag. Paulina Artmüller

z-ca sekretarza

p.artmueller@poloniaoberoesterreich.com

Tel.: +43 (0) 670/5075754

Polanowski Grzegorz

Skarbnik

g.polanowski@poloniaoberoesterreich.com

Tel.: +43 (0) 664/4105322

Janusz Nobis

z-ca Skarbnika

j.nobis@poloniaoberoesterreich.com

Tel.: +43 (0) 676/7889652

Komisja Rewizyjna

dsc 0018 a

Mag. Henryk Bemben

Przewodniczący

h.bemben@poloniaoberoesterreich.com

Tel.: +43 (0) 650/7931956

dsc 0001

Adam Nowakowski

Członek

Sąd Koleżeński

dsc 0035

Mag. Grażyna Kloihofer

Przewodnicząca

g.kloihofer@poloniaoberoesterreich.com

Tel.: +43 (0) 660/9369913

Anna Chas

Członek

a.chas@poloniaoberoesterreich.com

Tel.: +43 (0) 660/6822229

dsc 0020

Wojciech Traczyk

Członek

w.traczyk@poloniaoberoesterreich.com

Tel.: +43 (0) 664/8260291

Zgodnie ze statutem WPwGA co dwa lata odbywają się Walne Zebrania Sprawozdawczo-Wyborcze organizacji – poniżej składy osobowe dwuletnich kadencji:

WPwGA 2020 – 2022

Zarząd

Komisja Rewizyjna

Sąd Koleżeński

WPwGA 2018 – 2020

Zarząd

Komisja Rewizyjna

Sąd Koleżeński

WPwGA 2016 – 2018

Zarząd

Komisja Rewizyjna

Sąd Koleżeński

WPwGA – 2014 – 2016

Zarząd

Komisja Rewizyjna

Sąd Koleżeński

WPwGA 2012 – 2014

Zarząd

Komisja Rewizyjna

Sąd Koleżeński

WPwGA w latach 2010 – 2012

Zarząd

Komisja Rewizyjna

Sąd Koleżeński

WPwGA w latach 2008 – 2010

Zarząd

cookie

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.