palac kultury polska wspolnota polakow w gornej austrii
palac kultury polska wspolnota polakow w gornej austrii
linz wspolnota polakow w gornej austrii

Dzień Kobiet – recital duetu „Sonata”

Dzień Kobiet – 5 marca 2011

Jak co roku, obchodzimy 8 marca jako święto „Dnia Kobiet”.  Z tej okazji  Wspólnota Polaków w Górnej Austrii w dniu 5 marca 2011 zorganizowała spotkanie, na którym duet SONATA wystąpił z recitalem pod nazwą „Być Kobietą…” Duet w składzie Agata Moll i Julia Vasilyeva – Gärtner zaprezentował nam uroczy show. W programie nie zabrakło starych szlagierów, utworów musicalowych oraz  kabaretowych w języku polskim i angielskim.

„Być Kobietą…” to staranie dobrany repertuar, wyśmienite teksty i muzyka oraz profesjonalne wykonanie. Całość robiła świetne wrażenie, jednym słowem świetna zabawa! Te dwie urocze panie stworzyły wspaniałą atmosferę, za co publiczność rewanżowała się gromkimi brawami.  Miłym akcentem wieczoru był występ tancerza Gabriela do znanej piosenki „Baby, och te baby”.

Pozostaje mi życzyć drogim paniom wszystkiego najlepszego z okazji ich święta. Spełnienia wszystkich marzeń, zadowolenia z siebie, radości, pogody ducha i aby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet, życzę Wam… wspaniałe i niepowtarzalne Panie!

Kuśmierek Paweł

PRZEGLĄD ZDJĘĆ

cookie

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.