palac kultury polska wspolnota polakow w gornej austrii
palac kultury polska wspolnota polakow w gornej austrii
linz wspolnota polakow w gornej austrii

Majówka 2009

Majówka w Hörsching

26 lipiec 2009

W ubiegłą niedzielę 26 lipca sprzyjająca aura pozwoliła w końcu na przeprowadzenie od dawna oczekiwanej „Majówki” i chociaż miesiąc maj daleko za nami to jednak nazwa i forma tego raz w roku organizowanego przez duszpasterstwo w Hörschingu spotkania pozostała. Tego niedzielnego popołudnia pogoda była jak wymarzona, słońce ostro świeciło, ale drzewa dawały przyjemny cień.

Przy dźwiękach polskich i światowych przebojów raczono się smakołykami z grilla, wypiekami przeróżnych ciast, gaszono pragnienie rozmaitymi napojami. Jest to bardzo dobra forma spędzenia czasu, dająca możliwość spotkania się wszystkich, którzy mają na to czas i ochotę.

Serdeczne słowa podziękowania należą się radzie parafialnej, która przygotowała i prowadziła to spotkanie, jak również dla obecnego na niej duszpasterza polonijnego księdza Mag. Herberta Sojki.

Gaborek Julian

PRZEGLĄD ZDJĘĆ

cookie

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.