palac kultury polska wspolnota polakow w gornej austrii
palac kultury polska wspolnota polakow w gornej austrii
linz wspolnota polakow w gornej austrii

VII Bal Karnawałowy Polonii w Górnej Austrii

VII Bal Karnawałowy Polonii w Górnej Austrii

14 luty 2015

W tym roku bal karnawałowy wypadł dokładnie w dniu „Walentynek”, więc była to podwójna okazja do świętowania i dobrej zabawy. Jak przystało na bal przebierańców, sporo osób zjawiło się w kostiumach.
W porywających rytmach zespołu „Axel” pożegnaliśmy okres karnawałowy. W czasie balu podczas tańca i zabawy w drodze konkursu wyłonione zostały trzy najbardziej podobające się owania publiczności przebrania: pierwsze miejsce egzekwo zdobyła ślubna para wampirów Teresa z Adamem i młoda para w stroju ludowym z regionu Mühlviertel Wiola i Andi a piłkarzowi Wojtkowi przypadło miejsce trzecie. Szczególnym gościem balu była Mag. Małgorzata Bahr, która zaprezentowała swoje obrazy, a także szef sztabu WOŚP w Austrii Andrzej Kempa.
Straconą w tańcu energię można było odzyskać przy smacznym bufecie, a organizatorzy starali się, aby wszyscy czuli się jak najlepiej. Można się o tym przekonać oglądając zdjęcia z tej bardzo udanej imprezy z wieloma atrakcjami!
Dziękujemy wszystkim, którzy swoim zaangażowaniem sprawili, że tegoroczny bal upłynął w bardzo miłej atmosferze.
Red. Małgorzata Bahr
>>>Zdjęcia:Edyta Buc

PRZEGLĄD ZDJĘĆ

cookie

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.