palac kultury polska wspolnota polakow w gornej austrii
palac kultury polska wspolnota polakow w gornej austrii
linz wspolnota polakow w gornej austrii

Wycieczka do BayernPark 2014

Wycieczka do Bayer Park

28 czerwca 2014

Wycieczka do Bayer Park

Chciałabym pokrótce podzielić się z wami wrażeniami, jakich doświadczyliśmy na wycieczce do Bayern Park, która odbyła się dnia 28 czerwca 2014 r.

Jako,  iż ja z moim mężem i dwójka dzieci po raz pierwszy uczestniczyliśmy w takiej wyprawie mogę wyrazić tylko jedną opinię: JESTEŚMY ZACHWYCENI!!!.

W dniu wyjazdu mieliśmy ustaloną tzw. „zbiórkę” o godzi 7:00 rano w Wels. Wszyscy przybyli punktualnie i choć troszkę mżało i tak wiedzieliśmy, że pogoda została dla nas zamówiona 😉

Wyjechaliśmy w pełnym komplecie osób w kierunku Reissbach.

Na rozpoczęcie tego pięknego dnia zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie i ruszyliśmy w kierunku wejścia.

W Bayern Park jest bardzo wiele różnych atrakcji dla dzieci, z których mogą również skorzystać dorośli.

Każdy znalazł tam coś atrakcyjnego dla siebie. Dla wszystkich na pewno była to niezapomniana przygoda. Podziwiam dzieciaki za odwagę, bo sama z wielu atrakcji nie skorzystałam. Na terenie obiektu jest pod dostatkiem toalet i punktów gastronomicznych co jest wielkim udogodnieniem.

Nasza 57-osobowa grupa korzystała przez cały dzień z wielu oferowanych tutaj atrakcji. Zadowoleni i pełni wrażeń powróciliśmy o 17:30 do Autokaru. Wycieczka została zorganizowana bardzo profesjonalnie przez Wspólnotę Polaków w Górnej Austrii, za co bardzo serdecznie dziękujemy.

Red. Karolina Magdalena Loibingdorfer

PRZEGLĄD ZDJĘĆ

cookie

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.