palac kultury polska wspolnota polakow w gornej austrii
palac kultury polska wspolnota polakow w gornej austrii
linz wspolnota polakow w gornej austrii

Gry w kręgle 2009

Gry w kręgle – 31 październik 2009


W minioną sobotę 31 października prezes Julian Gaborek postanowił w wyjątkowo atrakcyjny sposób wypełnić czas znudzonym długimi wieczorami Polakom.

Wszyscy chętni zostali zaproszeni na kręgle do Volkshaus Kleinmünchen.

Jedynym wymogiem dotyczącym gości było „zaopatrzenie się” w dobry humor.

Tak więc w jednym miejscu zgromadzili się ludzie o tak różnych możliwościach sportowych oraz dużej rozpiętości wiekowej, że z wielką przyjemnością oglądaliśmy współzawodnictwo, które tak naprawdę okazało się doskonałą zabawą.

Ci, którym brakowało umiejętności nadrabiali „finezją ruchu” i dowcipem,

a profesjonaliści (tacy również się zdarzyli) doradzali, okazując w ten sposób zrozumienie swoim słabszym współgraczom.

Na naszą uwagę zasłużyli najmłodsi gracze: Michael i Julia. Tych dwoje niezmordowanych siedmiolatków wywalczyło dwa najwyższe miejsca na podium w swojej grupie.

Gratulacje należą się również pozostałym zawodnikom. To dzięki nim październikowa sobota zostanie wspomnieniem, do którego zawsze wraca się z uśmiechem.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i stworzenie niepowtarzalnej atmosfery. Liczymy , że na każdym polonijnym spotkaniu dopisze wysoka frekwencja.

Renata Sasal

PRZEGLĄD ZDJĘĆ

cookie

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.