palac kultury polska wspolnota polakow w gornej austrii
palac kultury polska wspolnota polakow w gornej austrii
linz wspolnota polakow w gornej austrii

Spotkanie z Burmistrzem MMag. Klaus Luger

Spotkanie w Urzędzie Miejskim

17 sierpnia 2011

 

17 sierpnia 2011 roku delegacja naszej „Wspólnoty” została przyjęta przez wiceburmistrza i jednocześnie przewodniczącego Komisji do Spraw Integracji w Linzu  MMag. Klaus Luger. Celem naszej rozmowy była dotychczasowa działalność Wspólnoty Polaków w Górnej Austrii i jej plany na przyszłość. Dr Klaus Luger już wcześniej zapoznał się ze stroną  internetową naszej organizacji a my zaprezentowaliśmy kronikę wydarzeń, zwracając szczególną uwagę na „Zlot i Igrzyska Polonijne” jako najważniejszą imprezę w roku. Korzystając z okazji zaprosiliśmy wiceburmistrza na nasze imprezy i jak nas zapewnił chętnie weźmie udział w Balu Andrzejkowym.

Spotkanie upłynęło w bardzo przyjemnej atmosferze i zostało upamiętnione w „Księdze Gości”, do której wiceburmistrz wpisał podziękowanie za nasze zaangażowanie w dziedzinie integracji i działalność kulturalną, życząc również dalszej owocnej pracy dla Polonii w Górnej Austrii.

W spotkaniu wzięli udział:

Julian Gaborek

Anna Gaborek

Anna Kwolek

cookie

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.