palac kultury polska wspolnota polakow w gornej austrii
palac kultury polska wspolnota polakow w gornej austrii
linz wspolnota polakow w gornej austrii

Spotkanie z Landeshauptmann Dr. Josef Pühringer

Spotkanie w Landesregierung

 

8 kwietnia 2010

 

W dniu 8 kwietnia 2010 roku mieliśmy przyjemność spotkać się z wojewodą (Landeshauptmann) Górnej Austrii panem Dr Josef Pühringer. Tematem naszej rozmowy była dotychczasowa działalność Wspólnoty Polaków w Górnej Austrii i jej plany na przyszłość.

Poprzez naszą stronę internetową, a także kronikę wydarzeń dokonaliśmy prezentacji naszych dokonań w minionych latach, zwracając szczególną uwagę na „Zlot i Igrzyska Polonijne” jako najważniejszą imprezę w roku. Korzystając z okazji zaprosiliśmy na nią pana Pühringer, jednak  wcześniejsze terminy nie pozwalają mu na wzięcie udziału w tegorocznym zlocie, ale jak nas zapewnił chętnie przyjmie zaproszenie na przyszły rok.

Spotkanie upłynęło w bardzo przyjemnej atmosferze i zostało upamiętnione w naszej „Księdze Gości”, do której Dr Josef Pühringer  wpisał się, życząc nam dalszej owocnej pracy dla Polonii w Górnej Austrii.

W spotkaniu wzięli udział:

Julian Gaborek

Dorota Trepczyk

Izabela Grabowski

cookie

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.