palac kultury polska wspolnota polakow w gornej austrii
palac kultury polska wspolnota polakow w gornej austrii
linz wspolnota polakow w gornej austrii

IV Zabawa Sylwestrowa Polonii w Górnej Austrii

 

IV Zabawa Sylwestrowa

31 grudnia 2011

Po raz pierwszy wraz z rodziną uczestniczyłam w zabawie sylwestrowej w Linzu organizowanej przez „Wspólnotę”. Wszystkich przybyłych gości dostojnie witał prezes Julian Gaborek wraz z małżonką Anią, wręczając każdej pani różę i częstując lampką szampana życzył dobrej zabawy. Sala była pięknie udekorowana, bufet dobrze zaopatrzony, serwujący gorące dania i zimne zakąski. Stroną muzyczną zajął się  disk-jockey  z Wiednia „Kris-Neon”, puszczając polskie i światowe przeboje. Po odsłuchaniu hymnu „Wspólnoty” Prezes oficjalnie rozpoczął imprezę życzeniami i zaprosił wszystkich do walca inaugurującego zabawę sylwestrową. W trakcie ogłoszono konkurs na najlepszą parę taneczną, w którym również uczestniczyłam. Dziesięć chętnych par prężyło się na parkiecie. Każdy chciał wygrać, ale niestety wyłoniono trzy najlepsze pary. Wszyscy uczestnicy zabawy byli jurorami i przyznali zdecydowanie pierwsze miejsce parze Christianowi i Jolancie Ziemskim. W świetnej atmosferze, a najważniejsze przy super muzyce czas szybko płynął. Niezapomniane wrażenia pozostaną na długo w mojej pamięci. Nie byłoby takiej zabawy, gdyby nie wielkie zaangażowanie prezesa i osób z nim współpracujących.

Myślę, że będę wyrazicielką uczestników zabawy, dziękując w ich imieniu organizatorom za udanego Sylwestra. Życzę wszystkim takich imprez. Chętnie wrócę tu jeszcze w przyszłości (za rok).

Jolanta Kańczuga

PRZEGLĄD ZDJĘĆ

cookie

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.