palac kultury polska wspolnota polakow w gornej austrii
palac kultury polska wspolnota polakow w gornej austrii
linz wspolnota polakow w gornej austrii

III Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Górnej Austrii

III Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Górnej Austrii

29 stycznia 2011

III Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Górnej Austrii

W III Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Górnej Austrii po raz pierwszy zgłosiły swój udział drużyny: „Wikingowie Linz” oraz „Polonia Linz”. Pozostałe zespoły, to „SV Polonia Monachium”, „Orzeł Linz” i  Rohrbach.

Zdecydowanym zwycięzcą turnieju została drużyna „SV Polonia Monachium”, która z dorobkiem 12 punktów zdobyła puchar WPwGA.

O drugie miejsce z determinacją walczyły trzy zespoły piłkarskie z Linzu: „Wikingowie”, „Orzeł” i „Polonia”, które zdobyły po sześć punktów  a o kolejności rozgrywek zadecydował bilans bramkowy poszczególnych drużyn.

Okazały puchar „Króla Strzelców” tegorocznego turnieju powędrował do rąk Mariusza Kwiatkowskiego, który strzelił 12 bramek.

Oprawę  turnieju dopełniał bufet, gdzie każdy mógł się wzmocnić i zregenerować nadczerpnięte siły. Na pożegnanie goście z Monachium zapowiedzieli swój ponowny przyjazd na czerwcowy (18.06)  Zlot Polonii w Górnej Austrii.

W imieniu uczestników chciałbym serdecznie podziękować organizatorom, kibicom, a także osobom pomagającym w przygotowaniach i prowadzeniu  imprezy.

Puch Adrian

Końcowa tabela turnieju:

1. SV Polonia Monachium

2. Wikingowie Linz

3. Orzeł Linz

4. Polonia Linz

5. Rohrbach

Medaliści turnieju

 

I miejsce – SV Polonia Monachium

 

II miejsce – Wikingowie Linz

 

III miejsce – Orzeł Linz

 

Król strzelców – Mariusz Kwiatkowski

 

PRZEGLĄD ZDJĘĆ

cookie

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.