palac kultury polska wspolnota polakow w gornej austrii
palac kultury polska wspolnota polakow w gornej austrii
linz wspolnota polakow w gornej austrii

Spotkanie w Ambsadzie RP w Wiedniu

Spotkanie w Ambasadzie RP w Wiedniu

12 lipiec 2013

 


W piątek  12 lipca prezes WPwGA  Julian Gaborek  i  z-ca sekretarza Anna Kwolek  spotkali się w Wiedniu z konsulem generalnym Mag. Andrzejem Kaczorowskim i z  kierownikiem wydziału promocji handlu i inwestycji Mag. Jerzym Jędrzejewskim.

Spotkanie  z konsulem  odbyło się w budynku ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wiedniu w Wydziale Konsularnym. Konsul Generalny Mag. Andrzej Kaczorowski, pełniący swoje obowiązki od zaledwie dwóch miesięcy, wykazał pełną profesjonalność poprzez doskonałą znajomość Polonii austriackiej. Podczas rozmowy została również zaprezentowana kronika WPwGA oraz przedstawione najważniejsze imprezy i wydarzenia zorganizowane przez Wspólnotę.

Drugie spotkanie odbyło się w Wydziale Promocji Handlu i Inwestycji, gdzie przedstawiciele WPwGA zostali przyjęci przez Mag. Jerzego Jędrzejewskiego. Także i jemu  została zaprezentowana bogata działalność  WPwGA. Spotkanie to zaowocowało pomysłem współpracy gospodarczej  naszej organizacji z Wydziałem  Gospodarczym.

cookie

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.