palac kultury polska wspolnota polakow w gornej austrii
palac kultury polska wspolnota polakow w gornej austrii
linz wspolnota polakow w gornej austrii

Spotkanie z Prezydentem Związków Zawodowych Górnej Austrii

Spotkanie w urzędzie Związków Zawodowych

z  Dr Johann Kalliauer

 

W dniu 3 lipca 2013 roku mieliśmy przyjemność spotkać się z Prezydentem Związków Zawodowych Górnej Austrii Panem Dr. Joahann Kalliauer. Tematem naszej rozmowy była dotychczasowa działalność Wspólnoty Polaków w Górnej Austrii i jej plany na przyszłość.

Poprzez kronikę wydarzeń dokonaliśmy prezentacji naszych dokonań w minionych latach, zwracając szczególną uwagę na „Zlot i Igrzyska Polonijne” jako najważniejszą imprezę, na której tego roku mieliśmy przyjemność gościć Pana Prezydenta. Korzystając z okazji przekazaliśmy zaproszenie na koncert patriotyczny i Bal Andrzejkowy a Pan Kalliauer wyszedł z inicjatywą wzięcia udziału drużyny piłkarskiej AK w przyszłym roku w Igrzyskach Polonijnych.

Spotkanie upłynęło w bardzo przyjemnej atmosferze i zostało upamiętnione w naszej „Księdze Gości”, do której Dr.Kalliauer  wpisał się, życząc nam dalszej owocnej pracy dla Polonii w Górnej Austrii.

W spotkaniu wzięli udział:

Julian Gaborek i Konrad Swietek

cookie

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.