palac kultury polska wspolnota polakow w gornej austrii
palac kultury polska wspolnota polakow w gornej austrii
linz wspolnota polakow w gornej austrii

III Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Górnej Austrii

 

III Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Górnej Austrii

19 marca  2011

Dnia 19.03.2011 odbył się III Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Górnej Austrii. Z roku na rok nasze imprezy sportowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem i przybywa nam ciągle nowych osób chcących w doskonałej atmosferze zmierzyć się z innymi.

W rozgrywkach udział wzięło 10 osób w tym jedna dzielna kobieta, która pomimo wysokiego poziomu gry dotrzymała kroku zawodnikom grupy męskiej.

Po kilkugodzinnej zaciętej walce wyłoniliśmy zwycięzców a w pierwszej trójce znaleźli się: Janusz Usewicz, któremu przypadło miejsce trzecie, Dariusz Czapiewski, który wywalczył sobie miejsce drugie no i wreszcie na pierwszym miejscu znalazł się niezwyciężony Julian Gaborek. Zwycięzców uhonorowaliśmy medalami i pucharami a pozostałym uczestnikom zmagań sportowych, jak i kibicom bardzo dziękujemy i… do zobaczenia na następnych zawodach.

Krystian Wąs

PRZEGLĄD ZDJĘĆ

cookie

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.